Hizmetlerimiz \\ Üretim \\ Kaya Tipi Damper


Kaya Tipi Damper

Kasa Boyu uzunluğuna ve kamyon markasına göre uygun ölçülerde yapılabilmektedir. Yan Kapaklarda ahşap veya saç kullanılabilir. Kapak boyu 95 cm.olup isteğe göre değiştirilebilir.Seyyar ilave takılabilir. Üst şasede 160 NPU kullanılmıştır.Alt şase 5 mm saç ile takviye edilir. Taban ızgaralarda 80 NPU Kullanılır. 4.Kademe 4500 Sitrok ağır teleskobik silindir takılırdır.Ayrıca akuple pompa takılıdır. Kasa projesi takım sandığı ve su bidon yeri standarttır.

ÖLÇÜLER :
Kasa Boyu : Şase’nin uzunluğuna göre kulanım amacı ve isteği bağlı olarak değişik ölçülerde yapılır.Kasanın eni dıştan dışa 2550 mm dir. Derinlik istenilen hacme uygun değişik ölçülerde yapılır.

ARKA KAPAK :
Kullanım Amacına Göre;
1- Sağa, sola ve damper kalkarken yükün itmesi ile arkaya açılabilen
2- Pnomatik Kontrolü (Damper kalkarken kapak açılır.)
3- Hidrolik Kontrolü (Damper Kalmkmadan kapak açılabilir.)
4- Hem hidrolik hemde Pnomatik kontrolü. Farklı seçenekler Damperin arka kapağına uygulanır.

DAMPER GÖVDESİ :
Damperin yanduvarının sacları darbelere ve aşınmaya ayanıklı özel saçtan imal edilmektedir.Ön bağaç çekiciyi malzemelerden korumak için uzatılmışolup ya üst U’ ların mukavemetleri artmıştır.

Hurda damperi özel amaçlı bir tip olduğu ve çok büyük darbelere dayanalılığı göz önüne alınarak tasarlandığından ebatları ve ağırlığı standartşların çok üzerindedir.

DAMPERİN TABANI :
Teleskobik hidrolik liftin özelliği ve adedi damperin uzunluğuna ve çalışma şartlarına bakılarak uygun şekilde dizayn edilmektedir. Kendi imalatımız olan Ağır iş marka silindir takılır. 

Damper pnomatik kumandalı, çift hızlı indirme ventilli, damper şanzıman ve pompası akuple tip ve sınır kontrol emniyet valflidir.Kullanılan hava hidrolik hortunları ve rekorlar AB standartına uygundur.

İletişim


Adres: Çatalca Yolu Üzeri DSİ Karşısı AKMAN Apt. Tepecik
Büyükçekmece / İstanbul

Tel 1: (0212) 861 06 06
Tel 2: (0212) 861 03 12
Cep 1: (0535) 565 36 30
Cep 2: (0535) 861 03 12
FAX: (0212) 861 05 39

Eposta: info@akmandamper.com

İletişim Formu